Kariera

HFS należy do najbardziej znanych i cieszących się zaufaniem firm świadczących usługi w zakresie wyceny nieruchomości w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu i praktyce w obsłudze sektora bankowego, administracji publicznej i samorządowej, a także  klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Na nasz sukces składa się wysiłek wszystkich pracowników i współpracowników, których zaangażowanie, wiedza i umiejętności  pozwalają zaspokajać potrzeby naszych Klientów.

Naszym celem jest praca z najlepszymi specjalistami rynku nieruchomości w całej Polsce. Zależy nam na osobach  otwartych, samodzielnych, mających zdolność szybkiego uczenia się, a także odpornych na stres i pracę pod presją czasu.

Stwarzamy warunki sprzyjające rozwojowi naszych partnerów, poprzez szkolenia i stałe doskonalenie warsztatu pracy, współpracę z doświadczonym zespołem oraz dostęp do bazy danych, licznych urozmaiconych zleceń i ciekawych projektów o zasięgu ogólnopolskim. W zamian oczekujemy wysokiej kultury osobistej, zaangażowania oraz wysokiego poziomu świadczonych usług.

Oferta współpracy kierowana jest do:

  • Rzeczoznawców majątkowych,
  • Rzeczoznawców maszyn i urządzeń,
  • Inżynierów budownictwa,
  • Analityków i specjalistów rynku nieruchomości

Jeżeli chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje w dynamicznie rozwijającej się firmie, dołącz do zespołu ponad 300 specjalistów rynku nieruchomości w całej Polsce i skontaktuj się z nami.