Współpracownicy

Spółka HFS wykonuje usługi na terenie całego kraju z wykorzystaniem własnych pracowników zatrudnionych przez HFS, oraz poprzez zorganizowaną sieć ponad 200 współpracowników na podstawie stałej umowy o współpracy.
Zespół pracowników stanową rzeczoznawcy majątkowi, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, analitycy rynku nieruchomości, analitycy finansowi, inżynierowie budownictwa, oraz inni specjaliści różnych branż  zajmujący się rynkiem nieruchomościami  realizujący niestandardowe zlecenia.
Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie praktyczne skoncentrowane na projektach związanych z rynkiem nieruchomości- pośrednictwem, wycenę oraz doradztwem inwestycyjnym. W zespole pracują obok siebie zarówno osoby doświadczone z kilkunastoletnim stażem jak i młodzi, energiczni specjaliści w swoich dziedzinach, przygotowani do zawodu w ramach specjalistycznych studiów wyższych. Taka struktura pozwala nam na pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczeniem zdobywanymi na rynku.
 
Sieć współpracowników HFS jest zorganizowana pod kątem specjalizacji, możliwości technicznych i lokalizacji, co pozwala nam optymalnie dobrać odpowiedni zespół fachowców do postawionego zadania, oraz do świadczenia kompleksowych usług, na atrakcyjnych dla naszych Partnerów warunkach, na terenie całego kraju.

Prace, które realizujemy dla naszych klientów obejmują zarówno nieruchomości mniejsze, jak działki gruntu czy mieszkania jak i ogromne projekty, dla których tworzymy zespoły składające się z rzeczoznawców majątkowych, rzeczoznawców maszyn i urządzeń, analityków finansowych, inżynierów budownictwa oraz innych specjalistów branżowych.
Z doświadczenia wiemy, że oczekiwania i standardy dotyczące rynku nieruchomości dla poszczególnych klientów różnią się między sobą. Jesteś gotowi dopasować standardy naszych opracowań do Państwa indywidualnych wymagań.