Kadra

Prezes Zarządu

Joanna Marcinowska

tel. 61 88 63 600,

e-mail: info@hfs.info.pl     

Dyrektor Biura

Rafał Kobrzyński

rzeczoznawca majątkowy, numer uprawnień 5039 licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami  nr. licencji 5763

tel. 61 88 63 632, kom.: 602 272 066

e-mail: rafal.kobrzynski@hfs.info.pl

Dyrektor Biura Wycen

Krzysztof Pospieszny

rzeczoznawca majątkowy, numer uprawnień 4119, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr. licencji 9158

tel. 61 88 63 616, kom.: 603 928 008

e-mail: krzysztof.pospieszny@hfs.info.pl

I. Koordynatorzy - zespół obsługi zleceń:

Region północno -centralny, obsługa zleceń z terenu województw:

  • kujawsko – pomorskie
  • mazowieckie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko – mazurskie
mapa_pn

Koordynator regionu

Izabela Cieloszyk

licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
nr. Licencji:12 327, rzeczoznawca majątkowy, numer uprawnień 6960

tel. kom.: 602 272 998

e-mail: izabela.cieloszyk@hfs.info.pl

Koordynator

Piotr Musiołowski

tel. 61 88 63 671, kom.: 605 635 004

e-mail: piotr.musiolowski@hfs.info.pl

Koordynator

Aleksandra Majewska

tel. 61 88 63 642, tel. kom.:603 928 006

e-mail: aleksandra.majewska@hfs.info.pl

I. Koordynatorzy - zespół obsługi zleceń:

Region zachodni – obsługa zleceń z terenu województw:

  • dolnośląskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • opolskie
  • wielkopolskie
  • zachodnio - pomorskie
mapa_w

Koordynator regionu

Sylwia Baranowska

licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami nr. licencji 9 680

tel. 61 88 63 641, kom.: 698 647 407

e-mail: sylwia.baranowska@hfs.info.pl

Koordynator

Aleksandra Socha

tel. 61 88 63 663, kom.: 663 768 999

e-mail: aleksandra.socha@hfs.info.pl





 

I. Koordynatorzy - zespół obsługi zleceń:

Region południowo - wschodni – obsługa zleceń z terenu województw:

  • małopolskie
  • lubelskie
  • podkarpackie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
mapa_s

Koordynator regionu

Michał Musiołowski

tel. 61 88 63 631, kom.: 603 874 008

e-mail: michal.musiolowski@hfs.info.pl

Koordynator

Jagoda Musiołowska

Tel: 061 88 63 617, kom.: 601 861 006

e-mail: jagoda.musiolowska@hfs.info.pl





 

II. Biuro Wycen i Weryfikacji:

Rzeczoznawca majątkowy

Piotr Stachecki

rzeczoznawca majątkowy, nr uprawnień 5045

tel. 61 88 63 674, kom.: 603 924 002

e-mail: piotr.stachecki@hfs.info.pl

Rzeczoznawca majątkowy

Michał Lebda

rzeczoznawca majątkowy, nr uprawnień 5145

tel. 61 88 63 671, kom.: 602 570 863

e-mail: michał.lebda@hfs.info.pl

Rzeczoznawca majątkowy

Piotr Owczarczak

rzeczoznawca majątkowy, nr uprawnień 5388

tel. 61 88 63 664, kom. : 603 884 008

e-mail: piotr.owczarczak@hfs.info.pl

Rzeczoznawca majątkowy

Anna Gąszczak

tel. 61 88 63 600, kom.: 603 929 004

e-mail: anna.gaszczak@hfs.info.pl