Współpracownicy

service5_service5

HFS

HFS wykonuje usługi na terenie całego kraju z wykorzystaniem własnych pracowników zatrudnionych przez HFS, oraz poprzez zorganizowaną sieć ponad 300 współpracowników, specjalistów rynku nieruchomosci, na podstawie stałej umowy o współpracy.

service6_service6

Sieć

Sieć współpracowników HFS jest zorganizowana pod kątem specjalizacji, możliwości technicznych i lokalizacji, co pozwala nam optymalnie dobrać odpowiedni zespół fachowców do postawionego zadania, oraz do świadczenia kompleksowych usług, na atrakcyjnych dla naszych Partnerów warunkach, na terenie całego kraju.

service2_service2

Zespół pracowników

Zespół wspólpracowników HFS stanowią rzeczoznawcy majątkowi, rzeczoznawcy maszyn i urządzeń, licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami, analitycy rynku nieruchomości, analitycy finansowi, inżynierowie budownictwa, oraz inni specjaliści różnych branż  zajmujący się rynkiem nieruchomościami realizujący niestandardowe zlecenia.

service8_service8

Prace

Prace które realizujemydla naszych klientów obejmują zarówno nieruchomości mniejsze, jak działki gruntu czy mieszkania jak i ogromne projekty, dla których tworzymy zespoły składające się z rzeczoznawców majątkowych, rzeczoznawców maszyn i urządzeń, analityków finansowych, inżynierów budownictwa oraz innych specjalistów branżowych.

service4_service4

Nasi pracownicy

Pracownicy i partnerzy HFs posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie praktyczne skoncentrowane na projektach związanych z rynkiem nieruchomości- pośrednictwem, wycenę oraz doradztwem inwestycyjnym. W zespole pracują obok siebie zarówno osoby doświadczone z kilkunastoletnim stażem jak i młodzi, energiczni specjaliści w swoich dziedzinach, przygotowani do zawodu w ramach specjalistycznych studiów wyższych. Taka struktura pozwala nam na pełne wykorzystanie wiedzy i doświadczeniem zdobywanymi na rynku.

service2_service2

Doświadczenie

Z doswiadczenia wiemy, że oczekiwania i standardy dotyczące rynku nieruchomości dla poszczególnych klientów różnią się między sobą. Jesteś gotowi dopasować standardy naszych opracowań do Państwa indywidualnych wymagań. W dotychczasowej praktyce wykonywaliśmu szereg ułsug standardowych i wykonywanych na specjalne zamówienie. W dorobku mamy ponad 300 tyś. różnego rodzaju opracowań z rynku nieruchomości.